BADURA

CO ZROBILIŚMY?

  • projekty grafik dla e-commerce, newsletterów, banerów ADS oraz social media
  • sesje fotograficzne dla kampanii zimowych i letnich

OPIS PROJEKTU

Firma Badura rozpoczęła swoją przygodę z obuwiem w 1979 roku, by po latach stać się wiodącym polskim producentem obuwia. Nawiązaliśmy współpracę, podczas której do naszych zadań należało stworzenie kompletów grafik dla e-commerce i sklepów stacjonarnych. Zaprojektowaliśmy banery na stronę internetową, newslettery, banery ADS, reklamy do sieci afiliacyjnych. Projektując, zwróciliśmy uwagę na dobór odpowiedniej kreacji i kolorystyki do aktualnie panujących trendów w świecie fashion. Spod naszych rąk wyszła również sesja dla kolekcji ,,Spring & Summer”, a także materiał z produkcji obuwia.

PROJEKTY GRAFICZNE

Głównym elementem naszej współpracy były projekty graficzne pod akcje w e-commerce takie jak: nowe kolekcje, Black Friday, Cyber Monday, Sale, Dzień Mamy, Szaleństwo Zakupów i wiele innych. Wszystkie projekty w poszczególnych kampaniach zostały wykreowane w jednolitej stylistyce, co pomogło stworzyć spójny przekaz dla odbiorcy. Kreacje graficzne banerów dostosowaliśmy do różnych rozdzielczości ekranów. Do każdej akcji przygotowaliśmy dopasowane reklamy pod formaty Google ADS, sieci display, Facebook i Instagram.

SESJA ZDJĘCIOWA

Część naszej współpracy z firmą Badura stanowiło wykonanie wysokiej jakości zdjęć, które miały służyć komunikacji na stronie internetowej, social mediach czy sklepach stacjonarnych. Wykonaliśmy zdjęcia do kampanii ,,Spring & Summer" w stylizacjach fashion. Jako Agencja Reklamowa Five przygotowaliśmy również kadry z sesji casual oraz świątecznej do komunikacji w social mediach. Pełne zrozumienie działalności marki Badura poznaliśmy dzięki sesjom fotograficznym obuwia. Zapach kleju unoszący się podczas etapu produkcji zapisał się nie tylko na zdjęciach, ale również w naszych wspomnieniach.

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

880 203 738
biuro@fivereklama.pl

Odpowiemy w ciągu 24 godzin!