BEST

CO ZROBILIŚMY?

  • projekt logo
  • projekt strony internetowej
  • projekt i druk materiałów reklamowych
  • sesja produktowa
  • gadżety reklamowe
  • elementy na stoisko targowe
  • kampania social media

OPIS PROJEKTU

Firma bEST, to niemiecki producent wyposażenia ferm drobiarskich. Wysoka jakość sprzedawanych produktów, to główny cel jaki przed sobą stawiają, a ich innowacyjne zastosowanie pozwala firmie na rozwój na rynkach światowych. Pracę rozpoczęliśmy od stworzenia znaku graficznego. Do projektu logo został użyty font Futura, który wyróżnia się funkcjonalizmem i formą. Inspiracją do kolorystyki w logo była natura, a prosta forma świetnie odnajduję się na materiałach promocyjnych. W kolejnych etapach wykonaliśmy sesje fotograficzne, stronę internetową, gadżety reklamowe, odzież i wiele innych nośników reklamy.

PROJEKT KURCZAKA

Wykreowany został również kurczak, który jest wykorzystywany jako grafika w materiałach promocyjnych. Na jego podobiznę stworzyliśmy ręczniki z haftem. Dodatkowo zaprojektowana i wyprodukowana została maskotka (w naszej agencji nazwaliśmy ją bEŚCIK). 

PROJEKTY - DRUK

Nasza współpraca opierała się również na projektach graficznych dla druku małego i wielkoformatowego. Kreatywne działania zespołu przyczyniły się do powstania projektów m. in. wizytówek, katalogów, ulotek, zaproszeń, teczek, taśm, naklejek oraz elementów pod zabudowę targową. W druku zastosowane zostało kilka uszlachetnień takich jak soft touch czy lakieru UV.

STRONA INTERNETOWA I SOCIAL MEDIA

Responsywna strona internetowa została wykonana w 8 językach. Pierwszym etapem było skategoryzowanie produktów oraz zaprezentowanie spójnego wizerunku. Dla strony stworzyliśmy panel CMS do edycji poszczególnych podstron. Witryna internetowa została dostosowana do różnych rozdzielczości ekranów. Podpięty został również blog w celu komunikacji z klientami z całego świata. 

Dodatkowo pomagaliśmy na początkowym etapie w rozkręceniu fanpage na Facebook'u. Przygotowaliśmy content, grafiki i kampanie reklamowe. 

SESJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA

Przygotowaliśmy materiały w formie zdjęć i filmów podczas cyklu wzrostu kurczaków na fermach.  Zadbaliśmy również o fotografie produktowe z indywidualnie dobranym oświetleniem w studio. Kadry, które złapaliśmy firma wykorzystuje w kampaniach komunikacyjnych z klientami na różnych platformach, poligrafii i targach branżowych.

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

880 203 738
biuro@fivereklama.pl

Odpowiemy w ciągu 24 godzin!