ITALCOM

CO ZROBILIŚMY?

  • prowadzenie fanpage w social mediach
  • projekt materiałów, wizytówek, katalogów, ulotek
  • druk katalogów, ulotek, wizytówek
  • filmy i zdjęcia produktowe
  • oklejanie pojazdów

OPIS PROJEKTU

Firma Italcom mająca swoją siedzibę w Katowicach, jest obecna 30 lat na rynku automotive, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla serwisów samochodowych. Naszym zadaniem, była opieka nad fanpage firmy na Facebook'u, zaprojektowaliśmy grafiki, materiały poligraficzne. Wykonaliśmy zdjęcia, filmy oraz okleiliśmy pojazdy. 

Jednym z głównych zleceń był dla nas projekt katalogu związanego z eko samochodem - ,,EASY - elektryczna perfekcja". Katalog oparliśmy na zieleni i bieli w celu podkreślenia eko zastosowania pojazdu. Przygotowaliśmy również eleganckie wizytówki dla pracowników. 

SOCIAL MEDIA

W pierwszym etapie obsługi fanpage zajęliśmy się poznaniem specyfikacji produktów i grupy docelowej. Głównym założeniem profilu na social mediach była budowa wizerunku jako specjalistów w swojej branży i ciągły kontakt z potencjalnymi klientami. Zajęliśmy się tworzeniem grafik i treści dla poszczególnych grup odbiorców. Grafiki powstawały w jednolitej formie, tak aby były spójne z całością. Komunikowaliśmy nowe produkty, informacje o realizacjach oraz ciekawostki z branży motoryzacyjnej. Prowadziliśmy również działania sprzedażowe poprzez komunikację i kampanie płatne. 


ZDJĘCIA I FILMY

Podczas naszej współpracy wykonaliśmy zdjęcia i filmy promujące urządzenia do geometrii kół, testerów diagnostycznych czy platform. Profesjonalne fotografie pozwoliły na zaprezentowanie produktów i usług firmy w sposób nowoczesny i specjalistyczny. Wszelkie podjęte działania przyczyniły się do kompleksowej obsługi przedsiębiorstwa w kwestiach reklamowych i marketingowych.

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

880 203 738
biuro@fivereklama.pl

Odpowiemy w ciągu 24 godzin!