PROMIENIE SłOńCA

CO ZROBILIŚMY?

  • prowadzenie kampanii na Facebook'u i Instagramie
  • projekty materiałów na stronę internetową, newsletterów, banerów ADS
  • projekt materiałów do druku
  • sesja fotograficzna produktów

OPIS PROJEKTU

Promienie Słońca, czyli eksperci od produktów naturalnych, którzy od ponad 25 lat sprzedają orzechy i bakalie. Dla nas głównym zadaniem było zbudowanie rozpoznawalności marki i dotarcie do odpowiednio wyselekcjonowanych odbiorców. Konsekwentne działania pozwoliły stworzyć grupy osób zaangażowanych w komunikację i aktywnie kupujących w sklepie. Działania prowadziliśmy dwukanałowo na Facebooku i Instagramie. Skupiliśmy się na tworzeniu interesujących grafik i contentu. Odbiorców informowaliśmy o nowych produktach, akcjach typu ,,zero waste", ciekawostkach zdrowotnych czy promocjach. Analiza rynku, dobranie grupy docelowej pozwoliły na zaprojektowanie ciekawych kampanii. Dodatkowo stworzyliśmy filmy promocyjne oraz zdjęcia, a także banery na stronę i newslettery. 

SESJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA

Wspieranie działań marketingowych w naszym wykonaniu to również fotografia i film. Razem z firmą Promienie Słońca uczestniczyliśmy w takich akcjach jak: zero waste, ekologicznego pakowania czy promowania asortymentu sklepu. Materiały zostały wykorzystane w e-commerce oraz kampaniach Facebook i Instagram. Stylistyka zdjęć i odpowiednia aranżacja pozwoliły na przedstawienie marki w eko stylu. Jedną z ciekawszych inicjatyw, którą wsparliśmy naszym doświadczeniem była sesja świąteczna, zyskująca coraz większą popularność wśród firm związanych z e-commerce.

PROJEKT GRAFICZNY I DRUK

Zaprojektowaliśmy również ulotkę promocyjną. Utrzymana została w kolorystyce sklepu internetowego, a jej spójność z przekazem pozwoliła na dotarcie do większego grona potencjalnych klientów. 

KONTAKT

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

880 203 738
biuro@fivereklama.pl

Odpowiemy w ciągu 24 godzin!